18. Strzałka Skierowana do Góry

Moja rodzicielka była typową Strzałką w Górę, chociaż nie wszystko w tej słowiańskiej analizie pasuje do tego, co o niej wiedziałem jako syn-jedynak. Łucznik to bardziej precyzyjne tłumaczenie Sagittariusa, bo strzelec nie kojarzy się  ani z łukiem ani z centaurami. Wesołej poczytanki.

 To jest rozpoczęcie aktywnych mężczyzn charakterze mitologia wprowadził strzałka skierowana do góry, Centaur który jest w postaci człowieka w górnej części ciała i niższych zwierząt. Kocha dalekich podróży, obcych krajów, długich podróży przez morze, wyższe formy życia, filozofia, astrologia, religia, język, przygody.Te osoby mają szczęście Jupiter jak planety orzeczenia, dla którego beztroski, wesoły, powierzchowne, często nudzi .Ma wątpliwości niepokojące myśli i bolesne, co znacznie ułatwia pracę twórczą. Odsetki za afrodyzjaki, kuchnia z boku i wszystko, co niezwykłe, więc spróbuje potrawy, które w większości omija szerokim łukiem.. Pozostają wieczne dzieci, jak żyć w świecie fantasy (pełna księżniczka i rycerz na białym koniu), zachowując młodzieńczy wygląd i młodych duchem, a jego szczerość i często nieumyślnie skrzywdzić ludzi wie o nim nie wiem, do kłamstwa, lecz ujawnia niezwykłą kłamstwo. On nie lubi z siedzibą celnych i gdy idzie w jednym kierunku, trudno jest się zatrzymać, często nadwyżki energii i tylko wątpliwość prawidłowość wyborów może ulec spowolnieniu.. Jego przyjaciele mogą otwarcie zwierzyć i szukają komfortu ponieważ Łucznik udaje się rozbudzić radość życia i nadzieję na przyszłość. Są gotowi do organizowania dużych przyjęć, ale także lubią, gdy ich przyjaciele pochodzą niezapowiedziane.  Kobieta Łucznik lubi być chronione, ale nie tak jej zleceń, zawsze jest miło zapytać, czy związek z łucznikiem kobieta nie zdoła. Jeśli to naprawdę boli ją język staje się gorzko sarkastyczny, ale wkrótce idzie dalej i chce go zatrzymać. Jednocześnie dumy Jowisza pomaga jej przezwyciężyć bólu i niewielu odgadnąć, jak wiele łez rozlane.. To jest w sercu dziecko dużo pewności siebie, bez względu na sposób logiczny może być i jak można rozsądnie twierdzić, w sercu jest bardzo naiwny i wrażliwy. Jej umysł był błyskotliwy i inteligentny, ale jej serce jest bezbronny i bardzo często łamane. Lubi dobrze znane perfumy, biżuteria i drogie ubrania, ze względu na charakter ekstrawaganckie, ale pieniądze nie interesują pieniądze. Staje się doskonała gospodyni, łaskawie zabawny i stanowi powitać wszystkich gości w domu. A jego ewentualne ograniczenia w diecie trudne do upadku. Kłamstwo za prawie nie do zniesienia, choroby i sputanost, że przyczynia się do niektórych łuczników najgorsze mogą się zdarzyć. W skrócie, strzelanki wierzy w cuda, wiara jest uczenie się od nich ciemnych chwilach swego życia, i tych, którzy zapewniają wsparcie.

Reklamy

Tagi: ,

Komentarze 2 to “18. Strzałka Skierowana do Góry”

  1. nyema Says:

    w sercu dziecko, u niższych zwierząt centaur, i tych podróży przez morze niezapowiedzianych mnóstwo, ja to prawie rozumiem, chociaż niewielu odgadnąć te strzałki w górę i zarazem łzy rozlane, w skrócie: strzelanki, to jasne i łaskawie zabawne też:)

  2. stefan Says:

    nyema:moja strzelanka-rodzicielka wierzyła w cuda i miała niezachwianą wiarę w jutro. Przyjechała podróż przez morze na „Batorym” aby poznać swoją wnuczkę. To pewnie była ta strzałka w górę. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: