28.Miłość, Jack=Gunilla Księguj

Starsza pani (ur.1932),szwedzka arystokratka, ktora przespala sie dawno temu z Kennedy’m na wakacjach, postanowila ujawnic sekret swych mlodocianych przezyc. Jej cieniutka ksiazczyna miala jednak jakis cel, a tym okazala sie sprzedaz na aukcji jego kilku milosnych listow do Gunilli von Post, ktorą pieszczotliwie przezywal kalamburzyscie Gorilla Szwedzka . Tutaj tlumaczem nie jest Gugle ale Microsoft Tlumacz. W angielskim tekscie Von Post jest uporczywie tlumaczony jako „Księguj”,bo to jedno z wielu znaczen  „post-poczta itp”, tutaj Gunilla Poczta pasowalaby lepiej. Dwie recenzje ksiązki ponizej sa troche zawile, ale pasuja mi do tej smutnej historii zawiłości miłości. Pani Gunilla ma dzis dwie corki, syna i liczne wnuczęta. Ma dom w Palm Beach na Florydzie i wille w Szwajcarii.  Love, Jack to angielska forma kończenia listu – cos w rodzaju „kocham cie” albo usciski i ucalowania albo po prostu *** 😉 Trudno sobie wyobrazić, co possessed Gunilla von post, „szwedzki dyplomata,” do zapisu tego Pamiętnik i to jest nawet bardziej trudno zorientować się w jaki sposób uzyskać opublikowane udało się go. Księguj von spełnione Jack Kennedy w 1953 roku; ona piła mu w sumie trzy razy (tylko podczas drugiego wizyty zostały one faktycznie razem dla każdej długości czasu); i on napisał liter jej i jej wywoływana jeden raz w a czas. Księguj von chce nas aby wierzyć, że Kennedy był skłonny do rzut nad Jackie dla niej, ale Papa Joe znix planu. Chce również ustawiony w rekordzie prostą o wydajności Jack’s w łóżku. On był nie Slam-bam, Ma’am Thank-you rodzaj guy tak, jak możemy zostały już doprowadziło do sądzić, ale raczej, był lover słodkie i zaproszeniu do składania ofert – choć jeden z dużą ilość bólem kręgosłupa. Ponieważ von post nie wszystkie opcje, które znacznie Zobacz Kennedy, okręt został zmuszony do z czegoś do wypełniania nawet to krótkie książki, i że coś okaże się opis jej rodzina i życie w Szwecji w 1950. Ziewanie. Księguj von został zaliczony do pojawiają się na 20/20 i z samouczka autora jest planowane, które może generować żądania w swojej książce tzw. Ale kupić ostrożnie, ponieważ nazwa von post będzie się zapomniane około dwóch tygodni po nośnik blitz kończy się. Cooper Ilene Był on rozpędzonym senator młodych prowadzonej przez contessa włoskich i nakładające siły jego przeznaczenie. Dyplomata szwedzki 21 lat w daleko od domu była po raz pierwszy. Ich przypadkowego spotkania w porcie w Riviera na wieki zmianie zarówno ich życia.
Laczyc dwoma kontynentami i Oceanu Atlantyckiego, rozwijania przez okres sześciu lat od początku roku 1953, Love, Jack jest wątek of a nieziemska, ale serce lamac milosc między dwie osoby w piku z młodzieżą i piękno, miłość, która wydawała się niemożliwe, ale nie może zostać odrzucone. W tym polu jest intymnej portrait of John Kennedy nigdy przedtem nie postrzegać: lagodny, rodzaju i utrzymaniu inne mężczyzna, intensywnie pasją i pełne życia, ale człowieka, który stoi w obliczu ogromne trudności w dostosowaniu się do wymagających historii roli i jego ojciec został przypisany mu. Napędzana przez miłość do Gunilla von Post, Jack ryzykowało sortowanie narażenia, które mogą mieć ruina swojej kariery i był skłonny do znosić osłabiającego ból do przekroczenia oceanem dla niej. W trosce o jej pasja Gunilla ryzykowało Ostracyzm jej rodziny i przyjaciół, gotowy do włączenia jej back kraju ona kochał. Miłość, Jack sercocieply  rachunek romansu stanowienia historii, a „krótkie,” Świetlisty moment przed Camelot, zanim punktory zabojca strzaskal nadzieje naród moment w czasie tej post von Gunilla jest na ostatniej gotowego do udostępniania na świecie.

Reklamy

Tagi: ,

Komentarze 4 to “28.Miłość, Jack=Gunilla Księguj”

 1. nyema Says:

  nie dam temu rady za pierwszym razem, muszę sortować narażenia i ostracyzm, bóle kręgosłupa i strzaskane nadzieje narodu w jednym świetlistym momencie to przeraźliwa historia, wrócę tu na łódeczce ratunkowej przez ocean atlantycki, są pewne miejsca i daty wytyczone, za co dziękuję: ale fale!!!

 2. stefan Says:

  nyema: niestety, historia ciepla milosc nieco pogmatwana przez tlumacza MS, Gugle jednak duzo lepszy porownac. Wroc koniecznie na lodeczce, bo w moich blogach zrobily sie strzaskane nadzieje na pustkowie. Co z oczu, to z serca. Ta awaria ruina moja nadzieja moze nie.

 3. nyema Says:

  ale sama Gunilla von Post potrzebna do pamiętania, muszę ją gdzieś sobie zanotować, chociaż pogmatwana (ja już wzięłam ostatnie suche buty żeby wrócić teraz, atlantyk tworzy się z gór śniegowych które puszczają)

 4. stefan Says:

  nyema: Gunille to chyba ukradne i dam jej nazwisko Pocztowka albo Odlistowna. Nomen omen jak sie mowi. Odwilz dobry znak ze wiosna wraca 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: