38. Sukienki dla Tytanów A La Mode

Dobry material do Leksykonu. Nie każdy kardynał to Tytan w czerwonej sukience, ale  tutaj jest bogate pole do dalszych badań. Niektóre zawiłości mody i kolorów są tak trudne dla przeciętnego mężczyzna, że nie wiem jak te prałaty i Tytana się w tym orientują. Gwintowane sutanny trzeba ujrzeć, aby je poprawnie docenić. Ciekawe czy ojciec TR nosi trzeźwa bluzka z fortepaniem abito?
Boutonnée długich sukienka z przodu, doprowadzony do chóru biur w obszarze liturgicznych odzieży przez wszystkich kleryków, Chór dzieci, a czasami przez niektóre cantors świeckich i bedeaux; jest również noszone przez kleryków, poza z kościołów, takich jak regularne ubiór górnego. Rodzaj tkaniny, jej kolor i z jej siding zależy od stanu kleryk drzwi i okoliczności. To jest biały dla papieża i regularnych kanoników, czerwony dla kardinal , fioletowy pokrywane i wątek Crimson dla biskupów i prelates randze wyższych, zwykle czarne i kapłanów i innych duchownych. Chór, kardynałów i biskupami mieć kolor z mosette sutanna rochet. Zgodnie z ich rangę wyższego szczebla prelates opatrzone kolor sutanna z mantlet na rochet lub tylko Komża. Te akcesoria są purpurową jedwabiu dla biskupów, czerwony dla Titans. Prelates, którzy są uprawnieni do chóru na purpurowy sutanna posiadają również collaro, a pasa purpurowe ale nie są uprawnieni do purpurowego WPR i Marka za pomocą koloru czarnego, niskie.. Antarktydy, gazy oraz pasa są moirée kardynałów i biskupów, którzy rangi Nuncjuszem jedwabiu. Raz w czasach nastanie Wielki Post uroczystego świąt i biur pogrzebie podczas wakacje papieska kwater głównej, Titans były purpurowe ubranie okładzin, wątku i przyciski cramoisis i okładzin czarny odzież, wątku i biskupami purpurowe przyciski. Titans nosił, niedziel Gaudete i Læatare, sutanna jedwabny moirée suchej różowego koloru dubbing i filetée fiołka. Ponadto soutanes czerwony lub fioletowy dla Titans były zimowe wełny i jedwabiu latem moirée. Miasto, kardynałów i biskupami zostały pokryte w 1969 r. jak codzienne utrzymanie i są jeszcze dziś jako ceremonia posiadanych gwintowanych sutanna (nazywany abito pianino w języku włoskim, tworzony przez Pius IX do 1850), czarny z serwera proxy, obramowania i przyciski fuliginosa kolorów dla biskupami oraz czerwony dla Titans. Z tym ubranie biskupów i Titans nosić pasa collaro, dolnej i trzonka czerwony lub fioletowy. Mogą one uzupełnienie to posiadaniu wymienionej przewód Black Hat Saturno i frędzle zielony biskupów i czerwone i złoto dla Titans. Ustawiają one czarny płaszcz wełny mówi tabarro na ich łopatki, kiedy jest zimno, chyba że oni podjąć douillette, a można dodać rękawice zwykłego czarnej skóry. W Rome, w obszarze Pius IX krótkie pokrój jest nadal sukienka miasta i papieski odbiorców. Jest on, który usuwa ten pokrój przesłuchanie dla . Dzisiaj z prawem Canon prosi, duchownych nosić odpowiednie, kościelnych sukienka zgodnie z zasadami ustalonymi przez Konferencji Biskupów i uzasadnionych celne miejscach. Jest to często trzeźwym strój wraz z bluzkę lub plastron przezwyciężyć imitated pierścień Roman mocujący of sutanna., podstawiając sutanna gwintowane, fortepian abito.

Reklamy

Tagi:

Komentarze 4 to “38. Sukienki dla Tytanów A La Mode”

 1. nyema Says:

  tytansi, gwintowane sutanny z przyciskami, złoto i purpura różowego koloru, trzeźwi cantorsi, i to wszystko odpowiednie?
  aż wiruje w głowie (czytałam księgę o mózgu)
  jedwabni nuncjusze, pierścienie romanów, to będzie w mojej pamięci, mocno zachwianej, przechowywane w miejscu zwanym hipokamp, a jeszcze fortepian abito….
  dobranoc, o ile to możliwe (w mózgu są neuroprzekaźniki)….

 2. stefan Says:

  nyema: chyba wziąłem na moje wątłe barki zadanie ponad siły, bo pisanie genomu zajęło wielu zespołom ludzi kilka lat, a tu ja i Ty…Jedna malutka próbka w Uroczysku… Dobranoc. Moje neuroprzekaźniki strzelają na ślepo

 3. nyema Says:

  nie bierz zadań na barki, bierz się za jedną notkę na raz, i tak zawsze Ci wychodzi to samo Zadanie!!!
  ono Jest:)

 4. stefan Says:

  nyema: nie mam czasu na jedne notki jednorazowe jednego dnia. Fraktal 89/7 to niesamowite znalezisko (Jest już w Uroczysku) z uwagi na tę magiczną liczbę. Teraz wiem, że to co usiłuję pokazać to jest „paproć fraktalna” słów. Jeśli nie zdążę dokończyć Zadania, to może Tobie to się uda, mam nadzieję, bo przecież dlatego tutaj Jesteś, co nie? 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: