51. Na Urodziny Benedykta XVI

„Pozwól nam wyobrazić, dla jednego moment indulgent, w jaki sposób Benedykta XVI będzie świętować jego 80 urodziny jutro. Bez wątpienia będzie funkcją, jego ukochani kotów, mimo że jest on już niemożliwość korzystania z jego rano przeprowadzka się z nimi w St. Peter’s Square – pracodawca musi być prowadzony w samochodzie te dni, aby uniknąć tłok z autograph myśliwych. W pewnym momencie on będzie z pewnością otwórz pokrywę z jego pianino i odgrywają sonata Schubert, Schumann lub Brahms, ponieważ jest jego dziennego niestandardowy. Jest on zakończonej pianista, jakby niewielu zasięgnęły go odtwarzać. Jego skromność zabrania go. Być może on będzie nasłuchiwać na jego urządzenie iPod, coś powiedział aby cieszyć się. Być może on będzie zakupy dla projektanta ubrania. Jak pokazał, że kiedy on stwarzane na stoki narciarskie kapelusz Nike, quilted Kurtka białego i projektanta Serengeti okulary słoneczne, ma on smak dla etykiet. I to czytuje powiadane iż pod ceremonial Odzież posiada on ponownie wprowadzone do papieski Szafa, włączając w to mozzetta, a cape aksamit przycięta futra, właśnie on delikatny Prada buty. Ale dwóch lat do jego papiestwu – rocznicy jest ten czwartek – liberals zdają się mieć ogrzewana do niego, lub przynajmniej przyjść do uznania, że rottweiler był karykatury nośnika. Papieża nadal mogą mieć tych nieznacznie złowrogi czarnego kółka pod jego oczach i że uśmiech cienka, poza Centrum, ale on nie jeszcze wykazało jego kły. Wręcz przeciwnie nastąpiła, delikatne, nieśpieszny i pojednawczym sygnał do jego papiestwu.”(Daily Telegraph)
Ten artykuł ukazał się w Daily Telegraph  15 kwietnia 2007, w przeddzień 80 urodzin Papieża. Jego 83 urodziny dopiero za dwa tygodnie z okładem. Dałem się złapać w pułapkę czasu, bo nie dostrzegłem daty tego artykułu. Zdarza się starszym panom, ale w moim zawodzie to pominięcie złotej reguły: sprawdź, sprawdź, a po sprawdzeniu sprawdź jeszcze raz. Tytuł zostawiam bo treść pasuje.

Reklamy

Komentarze 4 to “51. Na Urodziny Benedykta XVI”

 1. signe Says:

  dobrze, że zostawiasz, bo ta papieski szafa bardzo nęcąca i wyobrażam sobie te etykietalne ubiory, narciarskie kapelusze i przycięte futra, i jego urządzenie iPod, którego nasłuchuje, bo jego skromność zabrania go pianina:)
  ale ma czarne kółka w oczach i kły, trzeba uważać!
  dobranoc:)

 2. stefan Says:

  signe: te czarne kółka są raczej niepokojące, ale kły w jego wieku to chyba protezy, które na noc wkłada do szklanki z wodą. No, i ta jego elegancja, która mnie martwi, bo nie mam jej osobiście ani za grosz.
  Dobranoc. PS. może dodatkowy Pamiętnik Rottweilera? 😀

 3. signe Says:

  nie dałabym rady pisać pod dyktando Rottweilera, to jednak nie!
  od samej myśli czarne kółka latają mi przed oczami, ale wielki piątek jest świetlisty i jasny, może zimny, ale jeszcze nie wiem, kupię barana, kupię barana, dzień dobry:)

 4. stefan Says:

  signe:dopiero teraz zawuważyłem, że moja odpowiedź popierająca kupno barana zniknęła bez śladu. To na pewno machlojki Opus Dei. Te czarne kółka, jednak…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: