67. Motyle w Ataku – Imants Ziedonis

„Wątek pochodzić w 1988 roku. W czasie pchanie ja sklepow stabilności psychicznego, lucidity samosprzężenia, duchowość i dvēseliskum.
bohaterka podziwiać. Motyle w świecie autora, aby zobaczyć jego wartości, który jest zbliżony do liryczna bohatera. Jest on zaprojektowany jako obraz, z których ludzie powinny nauczyć się żyć w wolności, nie życie. Powinna również dowiedzieć się docenić to, co jest obecnie nie starać żywych przyszłych lub przeszłości, Dowiedz się do oceniania i ciesz się chwilę. Motyle obrazu wszystkich części 3. „Wielki symbolu encyklopedia” Słowo MOTYL symbolizuje piękno i konwersji, potwierdza, że radość jest zjawiskiem czasowe Motyle greckim nazwę psych wskazuje, że on jest stworów, które są przekształcane w duszy.
Tak „ataku” Motyli,  Imants Ziedonis porównuje ludzi świata ze światem motyla, zmuszając nas do zawarcia, • dvēseliskum lub duchowości i jest ważnym kategorii naszego życia,
• będziemy mogli zobaczyć i doceniają piękno,
• zrobić musimy pamiętać, że nic nie jest nieskończona, wszystko, co jest stale zmieniających.
To na motyle świata.
Liryczna bohatera firmy nie informacją, znaczna część tego tajemniczy świat. Zadaje pytania i odpowiedzi na nich
„W przypadku gdy Motyle jak spełniają one? ”
„Jak one uzyskać wypity, co one robić, gdy otrzymasz wypity? ”
„, Ale być może posiadać naturalne śmiech wielki?”
„Co to jest rozumieniu tego chmura motyle? ”
„Motyle i chmura jest czas. ”
„Co zrobić motyle trzęsienie ziemi? ”
„Dziwaczność i motyle tylko możemy pomóc, gdy ziemia zacznie drgać.”
„Nie wiem jeśli jest prawdą na motyle. Nie wiem, jeśli pierścienie są motyle”
„Ale ludzie kochać je”
Liryczna bohatera również je kochać i uważa, że świat jest najbardziej pięknych motyli, jak upiększanie naszego świata  „Jestem motyle ogólne
między starym generałów
Jestem junior –
Motyle mam na łopatki.”
Mężczyzna, który rozumie  motyle świata, zdolne do wykrycia innych piękności. Imants Ziedonis wywołuje ten element Jak motyle żyć w krótkim okresie i piękne moment, ani nie zrobić nam, ludzie muszą być w stanie zatrzymać i do zabawy, zdecydowaliśmy się oceniać piękno przyrody i stosunków ludzi. Niestety ludzie nie zawsze mają bez czasu dla siebie, nie znajomych. Dokładnie spowodowane niedbalstwo, obojętność, okrucieństwa, jak zawsze w nie momencie. Wiersze „ataku” Motyli, motyle obrazu i. sklepow ukazuje jego uczuć wobec całego świata. Wzywa on się we wszystko, co możemy dokonać tego świata. Wszystkie opcje, emocje i uczucia jako Autor „ataku”. Mężczyzna mojego życia to wszystko, co tam, aby cieszyć się przetrwać, żyć pod koniec swojego życia można rozumieć jako kolorowe walkę. Te kolorowe skrzydeł obejmują życia, testy, ogromną ruchów, możliwość cud niepokoju, radości, dobrobytu, sagadīšano i wiele innych Miriada wrażeń. PS. Skróciłem ile się dało. Nie ma żadnych poprawek, bo no to trzba znać łotewski, a ja tylko piąte przez dziesiąte, a na poliglota jestem za stary.

Reklamy

Tagi: ,

Komentarze 2 to “67. Motyle w Ataku – Imants Ziedonis”

 1. signe Says:

  z pierwszego czytania: że motyle są przekształcane w duszy, że trzeba się zwracać do motyli, gdy ziemia zacznie drgać, że motyle kładą na łopatki tzw. rzeczywistość, która nie drga, że wszystkie opcje i emocje warto poświęcić motylom dla miriada wrażeń, ten miriada musi być potężny:)
  bardzo dziekuję, wrócę, dialog piękny, szkoda, że nie mogę teraz usiąść i pobawić się napisaniem tego całkiem inaczej, ale żeby było w tym to co najlepsze tłumacz zdołał!!!
  motyle i chmura to czas…
  czy nieprawda?

 2. stefan Says:

  signe: Wstajesz o świcie! wyłowiłaś wszystkie istotne słowa z tego potoku i dałaś im intepretację jak tylko Ty potrafisz 😮 za to Ci dzięki Podziw także za zaglądanie o świcie-niemal. Jak wygląda chmura motyli o 6.30? ale tak, tak, one to czas i odwrotnie…z kwiatka na kwiatek
  no, i dzień dobry i chyba macie wreszcie lato. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: