69.TAURIŅI Latają Energią Słońca

Motyle należą do viskrāsainākajiem owadów.  Większość motyli żyją tylko kilka tygodni. . Łączą się w pary, składają jaja, a następnie umiera. Skrzydeł motyla zawierać małe, jasnych kolorach, błyszczące płytki. One odbijają światło, więc motyl przeleciał migać. Kobieta na motyle składają jaja w dół rośliny. Z każdego z jaj larwy.  Je roślin, które jaj wolnych od pracy. Gdy gąsienica jest w pełni rozwinięte, że iekūņojas. . Larw wewnątrz powłoki twarde stopniowo rozwijających się w motyla.  Motyle wylęgają się po dwóch tygodniach.  Przemiany te są nazywane metamorfozę.  Wiele gatunków motyli, takich jak raibeni pomarańczowy, zagrożony przez kolekcjonerów, jak i fizyczne zniszczenie bitopu. Po zajęciu miejsca skrzydła motyla przedłużony, on zbiera ciepła słonecznego.Przechwycony energii cieplnej danego motyla w locie. Podczas motyla odpoczynku, zamyka skrzydła razem.  Zstąpi na motyla zwraca się wprost do słońca. . W tej pozycji, spotkał bardzo mały cień, bo ich napastnicy są trudniejsze do uchwycenia. Tauriņi lido pie ziediem baroties. Motyle latają do kwiatów do pasz. Viņi sūc no ziediem nektāru. One ssać nektar z kwiatów. Piękne wzory skrzydeł motyli są nie tylko dekoracyjne, ale także użyteczne.  Te motyle pomaga w identyfikacji odpowiednich partnerów do krycia projektu.  Skrzydeł służy również do innych celów.  Powierzchni ziemi, porzeczki raibenis jej brązowawy, poszarpane skrzydła z powodu przypomina liście zwiędły. . Atakujący Pāvacis odstraszają skrzydła miejsca, które wygląda jak duże oczy zwierzęcia. Brūnulis Północnej żyją w zimnych pomieszczeniach. Dark sapārni pomaga mu zrozumieć ciepła. Normalny Rusałka pokrzywnik skrzydła wzorców pomaga przyciągnąć partnerów krycia. Afryki monarch jest trujący. Rozumiem, że motyle, ptaki te nie jeść. Afryki nieustalona nie jest trujący, ale wygląda tak podobne do trujących Afryki monarh, że ptaki nie są usuwane i Afryki nieustalona. 
Plum Fluminense jest dienastauriņš.  Okrągły głowy, vālīšveida macki, silne, długie sūcējsnuķis.  skrzydła Broads na upadek odpoczynku. Ļoti košās krāsās. Bardzo jasne kolory.  Pakaļspārnu kończy elegancko sakrokoti. Fluminense Plum z daleka rozpoznają się po kolorze, ale blisko – jego zapach.

Reklamy

Tagi:

Jedna odpowiedź to “69.TAURIŅI Latają Energią Słońca”

  1. signe Says:

    motyl przyleciał migać??? tak mi się wczoraj zdawało, był to motyl o nazwie ćma i on też ma chyba te płytki do migania, i metamorfozę.
    i wciąż latają do kwiatów, cały czas
    te Brunulis mają północną nazwę, przyjemną na upau
    no i ten Plum….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: