73. Niewidzialny humanoid z Argentyny

Taki być sfotografowany w Lake Monte Sebastian Aranguren.
 Tylko nieprawidłowości wykryte przez świadka, że po południu było to, że przed podjęciem zauważyć, że zdjęcie „uderzające gładkie wody” w zalewie, tuż pod chmury.

http://www.popularonline.com.ar/nota.php?Nota=532479#
przypadkowe decyzji podjętej w marcu przez turystów, którzy chcą uchwycić wybryki syna na placu zabaw na Monte Lake, ożywić kazuistyka o podmioty zagraniczne, które rozkładają się uziemienia rzeczywistości. 
Przypadku stanie się bez wątpienia pierwszy wyjątkiem był skrupulatnie badane przez zespół naukowców z Fundación Argentina de Ovnilogía (FAO), turysta, który wziął zdjęcie maju przyszedł nawet wstrząśnięty, stwierdzając, że bez zamierza, uczynił.
Niespokojnych bohaterem tej historii, biznesmena, skontaktował się z właścicielem FAO, Luis Burgos, szukam logiczną odpowiedź na zdjęcie zauważony nieświadomie zarejestrowane na brzegu laguny.  „To coś niezwykłego i bezprecedensowego” Burgos powiedział zapytany o tajne akta. „W świecie”, powiedział naukowiec, jest bardzo mało zdjęć podmiotów ET więc tym przypadku ma ogromne znaczenie, a tym samym staje się faktem niewątpliwie istotne dla krajowych UFOlogia. 
Dziwne stworzenie
„Ale to, co pokazuje obraz w pytanie?  Trzeci strzał pokazuje samolot po lewej stronie pozycji fotografa, pojedyncza postać w żaden sposób nie ma ludzkich cech i nie był wizualnie wykryty przez jednego z członków grupy, rodziny tam zgromadzonych. 
Epizod miał miejsce 14 marca, kiedy Iwan obóz w pobliżu brzegu w Laguna de Monte, 130 km od stolicy federalnej, gdzie poszedł, by spędzić Wielkanoc. 
Po południu, w czasie między 14 i 16, Ivan miał z aparatu cyfrowego serii fotografii krajobrazu i ich rodzin.  Trochę nie na czasie, że czeka go niespodzianka, gdy już w domu, zaczął pobierania zdjęć do komputera. Wzmacniany na ekranie monitora, dzięki czemu 15.56 rejestrowane w 14 marca stawia intruza na scenie.  Obraz syna Iwana ucieczki z komory ojca, aby ukryć się za drzewo, nie tylko pokazuje, do innych członków rodziny siedzi w tle, ale coś dziwne, nietypowe i niewidzialne, w tym czasie.
Wyostrzyć oczy, Ivan wyodrębnione na brzegu jeziora, na przykład na wodzie, w regularnych odległość od ich rodzin, ułożone w rodzaj plaży i na lewo i na dole obrazu znajduje się dziwna postać, która nie widziałam, że po południu.  Głęboko poruszony, Ivan i ponownie wytężył oczy do wniosku, że ta liczba się nie miało nic wspólnego ze zwykłym człowiekiem.  Taki wniosek został jej powstania: przedstawiona sylwetka oraz znajdujące się w tylko obraz gromady, że Ivan miał po południu Niedzieli Wielkanocnej, miał ludzką formę. Antropomorficzne i wysokiej  badaczy FAO, po dokonaniu analizy obrazu, uznała, że pojawienie się dziwne postaci, która jest na dole pokazuje zdjęcie, sądząc po odległości od ściany, antropomorficzny kształt i wielkość wynika wysoki „. 
W tym momencie, naukowcy twierdzili, że „dziwne jednostki związane z odpowiedzią na rodzaj istoty szarej, patrząc brzydkie, trójkątne głowy i oczu widoczne.”  Tym również szczegółowy opis na stronie internetowej FAO http://www.ciencia-ovni.blogspot.com, podkreśla również, że „ciekawy chmury wokół czubka głowy, a może tym samym zostać oddalony. To jest bardzo uderzające wizualne braku dodana analizy szyi, prawie w oderwaniu od jego głowy. Badacz powiedzieć, że sprawia wrażenie, że postać jest czymś temat do ciała i stroju jest „czymś w rodzaju jednego kawałka, który jest luźno nurka do kolan.” 
 Ja pytał wnuczkę Dżema czy to może ona wędrować tam w Argentyna, ale ona pokręciła głową w znak przeczący.Google nieźle tłumaczy z hiszpańskiego na polsko.

Reklamy

Tagi:

Komentarzy 6 to “73. Niewidzialny humanoid z Argentyny”

 1. signe Says:

  nie wiem, czy bardziej mnie fascynuje język googlowy,czy ta sprawa, chyba jednak język!!! lubię po parę razy czytać te notki, w stanie prawie oderwanym od głowy, luźno, a jeśli Gemma pokręca jeszcze w znak przeczący, to już całkiem bez niepokoju:)
  dobry dzień proszę, zrób sobie sposobem własnym:*
  (burzy nie było ani nie ma)

 2. stefan Says:

  signe: dzień dobry, ale noc nie byla. Ja też wpisuje te google dla czytania więcej niż dla treści. Temat to tylko włókna z których google przędzie. Dlaczego ten okrętny język fascynuje, nie mam pojęcia. Nie wiem czy będę miał czas i „głowę” na dalsze wpisy bo dzieją się rzeczy. Upau u was wciż trfa, ale u nas całkiem chłodno. Burza teraz pzesunęła się do niedzieli. :*)

 3. signe Says:

  okrętny język zawsze jest bliżej poezji (nie jest poezją, ale może ją nagle wywołać), więc lepszy:)
  upał wczołgał się za mną do domu, a Ty bądź zdrów i dobrej myśli:*

 4. stefan Says:

  signe:oczywiście masz rację. W pewnym sensie Leśmian, i nie tylko on, wpadał w język googla i tworzył piękne nowosłowie. Te wasze upauy są niepokojące dla rolników bo pól nie da się polewać konewką. A susza tak blisko żniw nie jest dobra, ale nie jestem rolnikiem więc może gadam głupstwa. Jestem zdrowy, zmęczony, niedospany, ale o dobrą myśl trudno bo mam wrażenie że zbliżają się duże zmiany.:*

 5. signe Says:

  ale bądź dobrej mysli, bądź, mam też takie dobre osobne dobre myśli dla Ciebie:*

 6. stefan Says:

  signe: jestem już na dzień dobry po spokojnej nocy i wdzięczny za magię dobrych myśli. Niech płyną jak najdłużej:*

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: