98. Pełnia Byka w Siódmym Kącie

Jutro księżyc w pełni wślizgnie się przez mój descendant (9 Byk) do tego tajemniczego kąta, którym jest siódmy dom horoskopu. Nie wiem czy przejdzie bez echa czy też da o sobie znać w jakiś sposób. Moja obecna sytuacja jest trudna, ale intryguje wieloma skojarzeniami. Co ma być, to będzie. Do jutra jest  wciąż sporo czasu.

Siódmy jest kąt domu, więc jest to szczególnie ważne oglądania ważnych tranzytów. Coś się stanie, jeśli chodzi o problemy z relacjami, lub do swojego partnera. Jeśli jedna, może pojawić się razem z kimś, jeśli popełnione w związku małżeńskim lub może oddzielnie.
Możesz zacząć zobaczyć terapeuta lub mają do czynienia z prawnikiem. Jeśli jest to twój partner, może on dostać podwyżkę (Jowisz czy Wenus), miał wypadek (Mars lub Pluto), wziąć na duże obowiązki, albo stać się ciężar odpowiedzialności Ciebie (Saturn), mają nagłe zmiany w osobowości lub zawodowej (Uran), itp.Ascendentem maski prezentujemy na świat, jest nasza osobowość. Bardziej niepewne czujemy się z naszą tożsamość, tym bardziej kładą nacisk na maskę, a tym bardziej przyciągają zwykle relacje z ludźmi, którzy wydają się być naszym siódmym rodzaju domu.

Reklamy

Tagi:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: